Vatrogasna zajednica grada

Sveti Ivan Zelina

Natjecanja

RASPORED NASTUPA EKIPA 6.MEMORIJALA M.PAŽIĆA

RASPORED  NASTUPA  NA 6. MEĐUNARODNOM  MEMORIJALU  M.PAŽIĆA

VRIJEME

STAZA  1

STAZA 2

 

  1.

        10:00 h

 DVD GAJ                   M/A 1.

DVD BREGANA                      M/B

  2.

 

DVD PAUKOVEC           M/A

DVD BLAŠKOVEC                  M/A

  3.

 

DVD GRANEŠINA          M/A

DVD ZAPREŠIĆ                    M/A

  4.

 

DVD  GAJ                   M/A 2.

DVD OTOK  SAMOBORSKI     M/A 2.

  5.

 

DVD TURNAŠICA (Biseri) M/A

DVD CIRKVENA                  M/A  2.

  6.

 

DVD ODRANSKI OBREŽ M/A 2.

DVD STARI GRADAC            M/A

  7.

 

DVD GAJ                    Ž/A

DVD ANDRILOVEC               Ž/A

  8.

 

DVD  RIBNICA            Ž/B 1.

DVD  GRANEŠINA                Ž/A

  9.

 

DVD OSTRNA             Ž/A

DVD KALINOVAC                 Ž/B

 10.

 

DVD PRESEKA            M/A

DVD ZLATAR                     Ž/A

 11.

 

DVD BREZOVA             Ž/B

DVD RIBNICA                   Ž/B 2.

 12.

     12:00 h

DVD KRIŠTANOVEC       M/A

DVD TREBOVEC                 Ž/A

 

                                                 PAUZA   OD        1/2   h

 13.

    12:30  h

DVD TREBARJEVO DESNO M/A

DVD OSTRNA                       M/A

 14.

 

DVD BOBOVEC               M/A

DVD STRMEC BUKEVSKI      M/A 2.

 15.

 

DVD RIBNICA                Ž/A

DVD TURNAŠICA                  Ž/A

 16.

 

DVD BREZOVA                M/B

DVD LAKTEC                       M/B

 17.

 

DVD STRMEC BUK.     Ž/A2       

DVD RIBNICA                     M/B

 18.

 

DVD OSTRNA                 M/B

DVD SV.PETAR OREHOVEC     Ž/B

 19.

 

DVD ŠČEPANJE                Ž/A

DVD ODRANSKI OBREŽ        M/A 1.

 20.

 

DVD BEŠLINEC             M/A

DVD STRMEC BUKEVSKI       Ž/A 1.

 21.

 

DVD STARO ČIČE           M/A

DVD HRAŠČE                    M/A 2.

 22.

 

DVD   DRAŠKOVIĆ          Ž/B

DVD BEDEKOVČINA              Ž/B

 23.

 

DVD  HAGANJ                Ž/A

DVD MIČEVEC                    Ž/A

 24.

 

DVD SV.PETAR OREHOVEC M/B

DVD JOHOVEC                        Ž/B

 25.

 

DVD RUGVICA                 Ž/A

DVD L.MARTINSKA VES        Ž/A

 26.

 

 STAROGRADAČKI MAROF M/A

DVD HRAŠČE                     M/A 1.

 27.

 

DVD DONJE MEKUŠJE      M/B

DVD DRAŠKOVIĆ                  M/A

 28.

 

DVD  RUGVICA               M/A

DVD GORNJE BAZJE              M/A

 29.

 

DVD MAČE                     M/A

DVD BEDEKOVČINA              M/A

 30.

 

PGD HAJDOŠE                M/B

DVD STRMEC BUKEVSKI       M/A 1.

 31.

 

DVD ANDRILOVEC           M/A

DVD OTOK SAMOBORSKI    M/A 1.

 32.

 

DVD RAZLJEV                  M/A

FF FREINDORF                       M/A

 33.

 

DVD STRMEC BUKEVSKI   M/B

DVD VRBANOVEC                 M/A

 34.

 

DVD CIRKVENA (TALENTI) M/A

DVD DONJA LOMNICA           M/A

 35.

 

DVD ZAPREŠIĆ               Ž/A

DVD KOZAREVAC                  Ž/A

 26.

 

DVD DONJE MEKUŠJE       M/A

DVD TREBOVEC                    M/A

               PROGLAŠENJE REZULTATA NATJECANJA I PODJELA NAGRADA BIT ČE U 17:00 h

  1. IVAN ZELINA 29.03.2015.

Vatrogasna zajednica grada Sveti Ivan Zelina © 2014